Výhody obuvi Walkmaxx so zaoblenou podrážkou

My v spoločnosti Walkmaxx veľmi dobre vieme, akú dôležitú úlohu zohráva obuv v každodennom živote. Správna obuv automaticky zlepšuje našu náladu a zvyšuje sebaistotu, kým tá nesprávna symbolizuje boles, nepohodlie a môže dokonca vies k deformitám chodidiel.

Vïaka inovačnej technológii vám s hrdosou predstavujeme výrobky s jedinečným dizajnom, vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Kladieme dôraz na každý detail a dôsledne dbáme o to, aby výrobky značky Walkmaxx® poskytovali zdravé a zároveň pohodlné riešenie a zmierňovali rôzne problémy chodidiel.

čím sa značka Walkmaxx odlišuje

Nosenie nesprávnej obuvi na tvrdých a rovných povrchoch zaažuje celé chodidlo, od päty až po brušká prstov, a môže vies k bolesti. Obuv Walkmaxx so zaoblenou podrážkou pomáha zmierňova tlak na chodidlá.

Pozrite sa na rozdiel medzi bežnými topánkami a topánkami Walkmaxx na pravom obrázku:

  • červená farba znázorňuje veľký tlak
  • Modrá a zelená farba znázorňuje zmenšený tlak na vaše telo

Keïže oblasti chodidiel, na ktoré pôsobí najväčší tlak, sa spájajú s problémami, ako napríklad vredy chodidiel, menší tlak pri nosení obuvi Walkmaxx je výborný pre celkové zdravie chodidiel. Obuv je navyše funkčná – na rozdiel od bežných topánok obuv Walkmaxx núti vaše svaly počas chôdze pracova a zlepšuje krvný obeh.

Vysoký tlak

Bežná rovná podrážka

Nízky tlak

Zaoblená podrážka Walkmaxx

Ako funguje zaoblená podrážka

Zaoblená podrážka umožňuje rovnomerné rozloženie hmotnosti tela a tlaku na kolená, päty a kríže, vïaka čomu pomáha predchádza bolesti a umožňuje správnu chôdzu a držanie tela. Prirodzeným kolísavým pohybom chodidla imituje chôdzu naboso, podporuje zdravší pohyb a zabraňuje vytváraniu deformácií.

Zaoblená podrážka pomáha aktivova svalstvo, zmierňuje záaž na kåby a zlepšuje držanie tela. Prispieva k rovnomernému rozloženiu hmotnosti tela a vytvára pocit ako pri chôdzi naboso a navyše pomáha predchádza deformitám a bolestiam nôh

  • 1 Zmierňuje boles krížov
  • 2 Spevňuje svalstvo
  • 3 Minimalizuje tlak na kolená
  • 4 Zmierňuje pocit ažkých nôh
  • 5 Zmierňuje opuch chodidiel
1 2 3 4 5