Prečo sa stať členom Club 5*

 

1. Darček pri vstupe do Club 5*

Pri vstupe do Club 5* získavate okamžite ako darček 3 kupóny na nákup - 5 € kupón na nákup, 10 € kupón na nákup a kupón na dopravu zadarmo. Pri Vašich nákupoch tak ušetríte ešte viac!

 

2. Exkluzívne ponuky

Ako člen Club 5* môžete využívať zľavy a prémie počas exkluzívnych ponúk určených len pre členov.

 

3. Výhody karty Sphere

Čerešničkou na torte výhod členstva v Club 5* je logo Sphere Card na karte, ktoré Vám prináša možnosť ušetriť až niekoľko desiatok Eur pri Vašich bežných výdavkoch. Využívajte výhody a zľavy 5% až 30% na viac ako 10 000 obchodných miestach v SR a ČR, z toho viac ako 750 e-shopoch.

 

4. Garancia spokojnosti

Ak nie ste so zakúpeným tovarom z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete nám ho vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Ako člen Club 5* máte exkluzívnu možnosť vrátiť zakúpený tovar až do 30 dní odo dňa jeho zakúpenia, pri vybraných druhoch tovaru dokonca dlhšiu. (Nevzťahuje sa na osobitné druhy tovaru - napr. kozmetiku.)

 

5. Zvýhodnená cena doručenia

Ako člen Club 5* zaplatíte nižšie, zvýhodnené sadzby za poštovné. Ušetríte tak nielen na cene tovaru, ale aj na poštovnom.

 

6. Nákup na splátky bez navýšenia

Pri nákupe tovaru v hodnote nad 100 € môžete využiť nákup na splátky - ako člen Club 5* iba s 5% navýšením.

 

7. Výhodné ponuky externých partnerov

Okrem výhod, ktoré Vám členstvo v Club 5* prinesie pri nákupe produktov našej spoločnosti, môžete využívať aj výhodné ponuky externých partnerov z oblasti cestovania, zábavy, poistenia a mnohých iných.

 

8. Kvalitné produkty za najnižšie ceny

Nakupujte kvalitné produkty značiek Topshop, Dormeo, Delimano, Wellneo a Walkmaxx za najnižšie ceny pre Vás a Vašu rodinu. Výhodné ceny získate pri nákupe produktov cez internet, rovnako ako pri nákupe cez telefón či v našich kamenných predajniach.

 

9. Katalógy so špeciálnymi ponukami

Každý člen Club 5* dostane niekoľkokrát do roka tlačený katalóg so špeciálnymi ponukami. Získate tak najlepší prehľad o tých najvýhodnejších ponukách.

 

10. Súťaže

Nepremeškajte príležitosť zúčastniť sa súťaží o zaujímavé ceny, ktoré sú organizované výlučne pre členov Club 5*.

 

11. Živé prezentácie produktov

Živé prezentácie produktov v našich predajniach špeciálne pripravené pre členov Club 5*.