V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

WALKMAXX® je registrovaná ochranná známka spoločnosti STUDIO MODERNA s.r.o., ktorá je súčasťou STUDIO MODERNA GROUP, popredného lídra v oblasti multikanálového, e-commerce a priameho predaja v strednej & východnej Európe. DORMEO®, KOSMODISK®, DELIMANO®, BIGFISH® a TOPSHOP® takisto patria medzi ochranné známky spoločnosti STUDIO MODERNA a miliónom zákazníkov prinášajú zaujímavé a inovatívne riešenia pre zdravie, domácnosť a wellness.

Hodnota ochrannej známky WALKMAXX® spočíva v návrate k prírode s malou pomocou najnovších technológií a vedeckých výskumov. Topánky WALKMAXX sú určené pre každého, kto chce svojmu telu a zdraviu dopriať prirodzenejší pohyb, na aký bol náš organizmus stavaný. Sú vyrábané so zreteľom na zdravie a celkovú pohodu pre celú rodinu – od najmladších po najstarších.

Jediným cieľom našej práce je, aby boli zákazníci štastní a spokojní s našimi výrobkami a aby si zároveň boli vedomí rizika spojeného s falzifikátmi a napodobeninami, ponúkanými neautorizovanými predajcami. Tieto produkty sú prezentované ako originály, no nie sú nimi.

Toto je veľmi dôležité, pretože 100% záruku na produkty WALKMAXX® môžeme ponúknuť len na originálne výrobky. Autentické produkty WALKMAXX® si môžete zakúpiť len prostredníctvom autorizovaných predajcov priamo v našich predajniach, cez webovú stránku www.walkmaxx.sk alebo na telefónnom císle 02/ 59 220 750.

Prečo sú topánky Walkmaxx také špeciálne?

Inovatívna formovaná podrážka pre skvelé pohodlie

Keď si ich obujete, budete sa cítiť, akoby ste bosí chodili po piesku.

Zabraňuje bolesti nôh a chrbta

Dokonalé riešenie pre tých, ktorí trávia celé dni na nohách, športujú alebo majú problémy s plochými nohami.

Väčšie zaťaženie svalov ako pri bežnej chôdzi

Pomôžu Vám posilniť svaly, zlepšiť držanie tela, spáliť kalórie a zlepšiť celkové zdravie.