Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

O NÁS

SÚČASŤ POPREDNEJ SPOLOČNOSTI

WALKMAXX® je súčasťou spoločnosti STUDIO MODERNA, popredného lídra v oblasti multikanálového, multibrandového a priameho maloobchodného predaja v strednej a východnej Európe. S našimi dôveryhodnými značkami a prítomnosťou na 23 trhoch oslovujeme skupinu viac ako 370 miliónov zákazníkov.

Všetky naše značky majú jedno hlavné poslanie: Zlepšiť každodenný život a pohodu.

Walkmaxx nie je len dizajnérom obuvi. Vytvára túžbu k pohybu, inšpiruje k pocitu slobody a propaguje lepší životný štýl na každom kroku.

NAŠE HODNOTY

Walkmaxx sa zaväzuje prinášať:

POHODLIE, esenciu každej topánky, ktorú sme vyvinuli,

VIAC O NAŠEJ TECHNOLÓGII >

DÔVERU, prostredníctvom kvality a sľúbených benefitov,

INOVÁCIE, ktoré závisia na nových riešeniach pohodlia, od podrážky až po vrchné materiály,

UDRŽATEĽNOSŤ, keďže naša obuv prináša dlhodobé riešenia a materiály s dlhou životnosťou,

EKOLOGICKÝ PRÍSTUP pre našu planétu, pretože sa zameriavame na udržateľnosť a život ohľaduplný k planéte a,

POHYB, pretože pohyb znamená energiu a energia je život. Všetky naše topánky prinášajú jednoduchší, ľahší pohyb a dodávajú tak používateľom sebavedomie, aby si užili deň.

Comfort Hub

NAŠE KOLEKCIE

Naša obuv je rozdelená do dvoch segmentov. Walkmaxx Originals je línia Walkmaxx obuvi s oblou podrážkou. Walkmaxx Trend je línia, ktorá zahŕňa všetky modely s plochou podrážkou - "plochá" znamená, že podrážka nie je zaoblená, ale má inú konštrukciu, založenú na plochej spodnej časti.

WALKMAXX ORIGINALS

Walkmaxx Originals predstavuje pohodu, pomalý životný štýl naplnený vzácnymi okamihmi, ľuďmi a pocitom slobody - slobody pohybu, slobody byť sebou samým a získať z každého dňa to najlepšie tým, že si budete vychutnávať dokonalý pocit pohodlia.

Comfort Hub

WALKMAXX TREND

Kolekcia Walkmaxx Trend je hlavne o dobrodružstve, je kombináciou divočiny a mestského života, je mladá a dynamická, ale nikdy nerobí kompromisy ohľadom pohodlia, vďaka čomu si užíva život naplno.

Comfort Hub

NAŠE POSLANIE

Dôkazom, že ideme správnym smerom, je rast spoločnosti od prvého modelu topánok v roku 2010 ku značke s viac ako 50 modelmi v portfóliu s prítomnosťou na viac ako 20 trhoch. Našim poslaním je navrhovať pohodlnú obuv pre Vás a smerovať k viac udržateľnej budúcnosti našej planéty.

  • Walkmaxx sa pýši viac ako 90% spokojnosťou zákazníkov.

  • Náš bežný zákazník vlastní 3 páry topánok Walkmaxx.

  • Walkmaxx vám pri chôdzi poskytuje pohodlie bez kompromisov.