Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

NAŠA TECHNOLÓGIA

ABY STE SI MOHLI UŽÍVAŤ ŽIVOT MIMO SVOJEJ KOMFORTNEJ ZÓNY, MUSÍTE NAJSKÔR DO JEDNEJ VSTÚPIŤ

Obuv je oveľa viac ako len súčasť šatníka, ktorá udržiava Vaše nohy v teple a bezpečí pred drsným terénom. Pohodlie je oveľa viac než len pocit. Keď hovoríme o topánkach Walkmaxx, hovoríme o pohode, pocite slobody, o štýle a spokojnosti, dôvere s každým krokom, každý deň a pri každej príležitosti.

Aby sme zaistili vysokú úroveň pohodlia, využívame najnovšie inovatívne technológie nášho priemyslu a používame iba najlepšie materiály, ktoré zabezpečujú lepšie vyhotovenie.

WALKMAXX ORIGINALS

Slávna zaoblená podrážka Walkmaxx bola vyvinutá v Nemecku ako inovatívna podrážka, ktorá napodobňuje prirodzený pohyb nôh a chôdzu naboso, čím výrazne zvyšuje pohodlie. Našim poslaním pri vytváraní modelu Walkmaxx Originals bolo priniesť energiu do každodenného života ľudí a inšpirovať ich k lepšiemu a častejšiemu pohybu.

ŠTRUKTÚRA

 • PODRÁŽKA

  Podrážka sa vyznačuje protišmykovou úpravou, dostatkom priestoru pre špičku a vynikajúcou prispôsobivosťou. Tieto vlastnosti vedú k lepšiemu držaniu tela a aktivácii svalov, ku skvelej podpore a pohodliu. Buďte aktívnejší.

 • STIELKA

  Naša stielka je ľahká, šetrná a tlmí nárazy. Tieto technologické vlastnosti vedú k rovnomernému rozloženiu telesnej hmotnosti, takže budete mať pocit ako pri chôdzi naboso.

 • VRCHNÝ MATERIÁL

  Ak ste spokojní so vzhľadom topánok, cítite sa pri ich nosení pohodlne a sebavedomo. Zvršok topánky Walkmaxx spĺňa funkčné aj estetické vlastnosti. Výborne sadnú a spolu s klasickým nadčasovým dizajnom predstavujú skvelé riešenie pre fyzickú aj psychickú pohodu.

WALKMAXX TREND

Plochá podrážka Walkmaxx je dušou našej línie obuvi, ktorá je navrhnutá pre pocit slobody. Bola vyvinutá tak, aby vám poskytla celodenné pohodlie, bez ohľadu na vaše potreby - celodenné státie, prechádzky, na prácu alebo cestovanie. Chceli sme, aby ste mali pocit, že vám celý svet leží pri nohách, ktorýmkoľvek smerom sa rozhodnete ísť. Pretože kamkoľvek pôjdete, s Walkmaxx Trend si so sebou beriete aj pohodlie.

ŠTRUKTÚRA

 • PODRÁŽKA

  Pri navrhovaní podrážky je dôležitá hlavne stabilita. Môžete sa spoľahnúť, že topánky Walkmaxx zlepšia váš pohyb, rovnováhu celého tela a priaznivo ovplyvnia Vaše sebavedomie pri každom kroku.

 • STIELKA

  Prémiová kvalita materiálov stielky prináša vynikajúce výsledky, vďaka ktorým je obuv ľahká, absorbuje nárazy a poskytuje odpruženie od špičky až po pätu. Nosenie topánok sa stane príjemnou, rozmaznávajúcou skúsenosťou, ktorá spraví každý váš krok ľahkým aj počas tých najaktívnejších dní.

 • VRCHNÝ MATERIÁL

  Moderné línie, hladký povrch a extra bočná podpora zaisťujú, že Vám obuv Walkmaxx sadne ako uliata. Zamilujete sa do dokonalej zmesi pohodlia, štýlu a opory, ktorú naše topánky poskytujú.