V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Univerzálne LED svetlo, 2 ks Top Shop

Photo
Video
-88%

Univerzálne LED svetlo osvetlí všetky tmavé kúty vo vašom dome. LED svetlo s dlhou životnosťou až 60 000 hodín a svetelnosťou 200 lumenov funguje na batérie, ktoré spotrebujú 6x menej energie. Nainštalujete ho za pár sekúnd, bez použitia káblov. Stačí ho prilepiť na akýkoľvek povrch. Ušetrite peniaze za osvetlenie šatníka, pivnice, garáže či chaty.

Univerzálne LED svetlo, 2 ks Top Shop

Bežná cena: 24,90 €


Akciová cena: 2,99 €

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 718
Sklad: 1
 • Stručný prehľad
 • Detaily produktu
 • Ďalšie informácie
 • Technické informácie
 • Zoznam predajní s osobným odberom
 • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Univerzálne LED svetlo osvetlí všetky tmavé kúty vo vašom dome. LED svetlo s dlhou životnosťou až 60 000 hodín a svetelnosťou 200 lumenov funguje na batérie, ktoré spotrebujú 6x menej energie. Nainštalujete ho za pár sekúnd, bez použitia káblov. Stačí ho prilepiť na akýkoľvek povrch. Ušetrite peniaze za osvetlenie šatníka, pivnice, garáže či chaty.

Zistite viac
Detaily produktu

Osvetlite tmavé kúty vo vašom dome.

Došlo k výpadku elektriny a vy hľadáte sviečky, baterku alebo niečo, čím by ste si posvietili? Pracujete okolo auta a potrebujete viac svetla na osvetlenie tmavých kútov garáže? Alebo možno iba potrebujete doplnkové svetlo v šatníku, keď sa ráno obliekate.

Univerzálne LED svetlo je perfektným riešením vždy, keď potrebujete doma alebo v kancelárii extra svetlo. Vďaka svetelnému toku 200 lúmenov tento LED vypínač osvetlí každú miestnosť alebo tmavú komoru. Funguje na batérie a spotrebuje 6-násobne menej energie ako priemerná žiarovka. Užívajte si hodiny a hodiny svetla, nech ste kdekoľvek!

Osvetlite kuchynský kredenc

Umiestnite ho do šatníka

Jednoducho ho prilepte na povrch a zapnite!

Univerzálne LED svetlo môžete prilepiť na akýkoľvek povrch, či už na drevené skrinky, poličky v kúpeľni alebo na kovovú skrinku s náradím.

Ponúka 3 rôzne spôsoby upevnenia:

 • Silné magnety
 • Dierka na klinec (na zavesenie na akýkoľvek klinec alebo skrutku)
 • Samolepiaca páska na prilepenie na stenu

Zabudnite na komplikované drôtiky a zamotané elektrické káble. Univerzálne LED svetlo zostane chladné, takže je bezpečné aj pre deti.

Také malé a ľahké, že sa zmestí aj do vrecka

Univerzálne LED svetlo nie je ako iné svetlá. Má dizajn 2 v 1, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou. Jednoducho ho odpojte a hneď sa premení na praktickú baterku. Už sa viac nebudete potkýnať pri nočnej ceste do kúpelne. Môžete ho používať doma alebo vonku. Vezmite si ho zo sebou na kempingový výlet alebo ho môžete použiť v prívese, kde nie je žiadna elektrina. LED svetlo je nenahraditeľným pomocníkom vždy a všade, kde potrebujete extra svetlo – v tmavej komore, šatníku, pivnici, garáži, skrini s oblečením, v kancelárii či doma.

Bezpečné pre deti - svetlo ostáva chladné

Pri výpadku elektriny

Pri oprave auta

Ďalšie informácie

Každý vypínač funguje na 3 AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Rozmery každého vypínača sú 11cm x 7,5 cm

3 spôsoby upevnenia:

 • Magnety
 • Dierka na klinec
 • Samolepiaca páska
Technické informácie
Doplnkové vlastnosti 3x AAA batéria (nie je súčasťou balenia)
Rozmery 11cm x 7,5cm
Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Konkrétnu predajňu si zvolíte pri vytváraní objednávky. Pri tomto spôsobe doručenia môžete za tovar zaplatiť iba online platbou.

Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 1 x recenzia

4

1 x recenzia

Položiek: 1

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Džejtí

www.topshop.sk

17.4.2018

Šikovná vec
Šikovná vec, mám to v šatníku, kde nie je zavedená elektrina. a druhé v tmavom kúte na chodbe. Zatiaľ to drží, nebolo treba prišrobovať.

Položiek: 1