Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Pánske mokasíny Adaptive

Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx
Photos
 • Videá
 • Fotografie
Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive Pánske mokasíny Walkmaxx
-44%
Pánske mokasíny Adaptive

SKU: 99-1000068854

Vďaka tej správnej rovnováhe medzi pohodlím pre chodidlá a atraktívnym vzhľadom sú mokasíny Walkmaxx Adaptive výbornou voľbou pre každého muža. Ak veľa času trávite na nohách, určite oceníte pohodlnú kombináciu zaoblenej a flexibilnej podrážky a ak navyše chcete vyzerať dobre, mokasíny Walkmaxx sa o to postarajú..


ID: 105978436

Pánske mokasíny Adaptive
Veľkostná tabuľka

* Povinné polia

Bežná cena: 59,90 €


Akciová cena: 33,54 €

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 718
Detaily produktu

Rafinovaný štýl, ktorý sa dokonale prispôsobí vašim chodidlám

Pánske mokasíny Walkmaxx Adaptive predstavujú správnu rovnováhu medzi pohodlím pre vaše chodidlá a atraktívnym vzhľadom. Ak veľa času trávite na nohách, určite oceníte pohodlnú kombináciu zaoblenej a flexibilnej podrážky a ak navyše chcete vyzerať dobre, mokasíny Walkmaxx sa o to postarajú.

 • Zaoblená podrážka rovnomerne rozmiestňuje tlak a zmierňuje bolesť.
 • Flexibilná podrážka sa dokonale prispôsobí vašim chodidlám a poskytuje oporu a pohodlie.
 • Špeciálnagélová vložka pod pätou zaručuje absorpciu nárazov a ešte väčšie pohodlie.

Objavte našu doteraz najprispôsobivejšiu a najpohodlnejšiu obuv

Naša nová kolekcia obuvi Walkmaxx Adaptive bola navrhnutá s ohľadom na ľudí, ktorí nevedia nájsť obuv, ktorá by im dokonale sadla. Ich chodidlá sú príliš vysoké alebo príliš široké, takže bežná obuv môže byť pre nich nepohodlná alebo tesná, a nie len to, z dlhodobejšieho hľadiska môže nesprávna obuv spôsobovať rôzne problémy.

Nechajte svoje nohy oddýchnuť a objavte dokonale prispôsobivú obuv

Je načase, aby ste dopriali svojim nohám oddych od zvyčajných nepríjemností, ako sú unavené alebo opuchnuté nohy. Obuv z kolekcie Walkmaxx Adaptive sa pri každom kroku prispôsobí individuálnemu tvaru a šírke chodidla a pritom zmierňuje bolesť a únavu a poskytuje pohodlie počas celého dňa.

Nevhodná obuv je hlavnou príčinou rôznych problémov s chodidlami

Odborníci súhlasia, že nesprávna obuv (sama osebe alebo v kombinácii s ďalšími faktormi) je hlavným dôvodom rôznych problémov súvisiacich s chodidlami. Typické topánky, ktoré momentálne dostať v obchodoch, sú buď príliš veľké alebo príliš malé, príliš rovné, príliš úzke v prednej časti prípadne majú príliš vysoký opätok. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že to nie je žiadny problém, z dlhodobého hľadiska môže nesprávna obuv viesť k bolesti a deformáciám.

Nová flexibilná podrážka sa rozťahuje a opäť sa sťahuje do pôvodného tvaru, zmierňuje bolesť spôsobenú pravidelným trením topánky o deformácie a pomáha predchádzať zhoršovaniu deformácií, ktoré súvisia s nevhodnou voľbou obuvi.

Už viac žiadna bolesť a žiaden opuch

Kolekcia Walkmaxx Adaptive bola navrhnutá najmä s ohľadom na potreby ľudí s miernymi problémami a deformáciami chodidiel. Avšak extra pohodlie, ktoré poskytuje zaoblená podrážka, určite ocenia aj ľudia, ktorí trávia dlhý čas na nohách, keďže môžu častejšie trpieť únavou chodidiel, popraskanou kožou, kurími okami a otlakmi, ako aj bolesťou členkov.

Vysoký tlak

Bežná rovná podrážka

Nízky tlak

Zaoblená podrážka Walkmaxx

Ako to funguje

Inovačný dizajn nového modelu ochráni vaše chodidlá pred opuchmi a zaručuje pohodlnejšie státie a chôdzu.

 • 1 Zmierňuje bolesť krížov
 • 2 Spevňuje svalstvo
 • 3 Minimalizuje tlak na kolená
 • 4 Zmierňuje pocit ťažkých nôh
 • 5 Zmierňuje opuch chodidiel
1 2 3 4 5

Pridajte sa k miliónom spokojných používateľov na celom svete

Kolekcia Walkmaxx Adaptive už urobila dojem na množstvo šťastných používateľov. 90 % ľudí, ktorí vyskúšali topánky Adaptive, bolo spokojných a 77 % potvrdilo, že nosenie topánok Adaptive do určitej miery zmiernilo ich problémy súvisiace s chodidlami (Zdroj: Top Shop International SA Marketingový prehľad a stratégie. (2014). Testovanie a hodnotenie obuvi Walkmaxx Adaptive , (n = 48)).

Výhody obuvi Walkmaxx Adaptive

 • Originálna zaoblená podrážka Walkmaxx zvyšuje aktiváciu svalstva

  Originálna zaoblená podrážka Walkmaxx nových topánok podporuje aktiváciu sedacieho svalstva a svalstva nôh a pomáha spevňovať a tvarovať lýtka, stehná zadok a brucho.

 • Máte pocit ako pri chôdzi naboso

  Existuje vôbec prirodzenejší pocit? Flexibilná podrážka Walkmaxx zlepšuje kvalitu vášho života tým, že mení spôsob chôdze a simuluje prirodzenú kolísavú chôdzu po mäkkom piesku, takže máte pocit akoby ste kráčali naboso.

 • Rovnomerne rozmiestnená hmotnosť tela zmierňuje bolesť chrbta a kĺbov

  Prirodzená chôdza v obuvi Walkmaxx Adaptive pomáha rovnomerne rozmiestňovať hmotnosť tela pri každom kroku, zmierňuje tlak na chrbát a kĺby a zabraňuje bolesti, ktorá môže vznikať pri chôdzi.

  A to najlepšie na tom je, že čím častejšie a dlhšie sa hýbete, tým viac podporujete krvný obeh a chudnutie!

 • Flexibilná podrážka sa rozťahuje do šírky a prispôsobí sa tvaru chodidiel

  Špeciálna podrážka sa rozťahuje do šírky a je 100 % flexibilná, takže sa dokonale prispôsobí tak v hornej, ako aj v spodnej časti topánky. Flexibilná podrážka sa prispôsobí každému tvaru chodidla pre maximálne pohodlie šité na mieru.

 • Gélová vložka zaručuje rovnomerné rozloženie telesnej hmotnosti a zmierňuje bolesť chrbta

  Špeciálna gélová vložka pod pätou zaručuje maximálnu absorpciu nárazov a lepšiu oporu pri každom kroku.

Vhodné pre:

Či už idete na veľké pracovné stretnutie alebo dôležitú schôdzku, s mokasínami Walkmaxx Adaptive budete vždy vyzerať výborne. Zároveň vás ubezpečujeme, že vaše chodidlá dostanú zakaždým tú najlepšiu starostlivosť.

Tieto topánky sú vhodné pre:

 • každého, kto má zvyčajne problémy pri hľadaní topánok správneho tvaru a veľkosti pre svoje nohy
 • ľudí, ktorí oceňujú rafinovaný a moderný vzhľad, ako aj maximálne pohodlie, vďaka ktorému môžu stráviť celý deň na nohách.
 • ľudí, ktorí chcú poskytnúť svojim nohám potrebnú starostlivosť a oporu
Technické informácie
Dostupné farby čierna, hnedá, námornícka modrá
Dostupné veľkosti 40-46
Materiál: podošva Dalšie materiály, Useň (koža)
Materiál: podšívka Dalšie materiály, Textil
Materiál: zvršok Textil
Walkmaxx línia Adaptive
velkostna-tabulka
velkostna-tabulka
velkostna-tabulka

Vyberte si správnu veľkosť!

Zistite viac

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie